Hej!
Jesteśmy autorkami przepisów na dania z kuchni wegetariańskiej, głównie wegańskiej które znajdziesz na tej stronie 🙂
To co jemy ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Gotowanie powinno sprawiać przyjemność, tak aby spożywane przez nas posiłki dawały nam dobrą energię i zaspokajały nasze żołądki!
Dieta wegetariańska jest różnorodna, kolorowa, smaczna – a dobrze zbilansowana pełnowartościowa i pożywna.
Mamy wiele ciekawych pomysłów i ciągle poszerzamy naszą wiedzę, którą dzielimy się z coraz większym gronem obserwatorów.
Poniżej znajdziesz trochę więcej informacji o nas… 🙂

 

Renata – z wykształcenia jestem magistrem technologii żywności i żywienia człowieka oraz dietetykiem. Przez kilka lat prowadziłam własną restaurację na gdańskiej Starówce. Gotowanie nigdy nie było mi obce, jednak kilka lat temu postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę w zakresie kuchni wegetariańskiej i zrezygnować ze spożywania mięsa. Uważam, że była to bardzo dobra decyzja, która pokazała mi jeszcze więcej nowych i nietypowych smaków.
Starannie dobieram produkty, z których codziennie przyrządzam posiłki dla całej rodziny. Zdrowe i świadome jedzenie jest dla mnie bardzo ważne, a swoją wiedzą i pomysłami chcę dzielić się z innymi.

 

 

 

Natalia – od lat interesuję się kuchnią wegetariańską, szczególnie wegańską i staram się zachęcać do niej innych. Zawsze lubiłam gotować i fotografować swoje potrawy, stąd też pomysł na tę stronę. Swój stosunek do odżywania zmieniłam w wieku 12 lat – z miłości do zwierząt. Jem głównie roślinnie i ciągle poszerzam swoją wiedzę w tym temacie. Na naszym Instagramie oraz Facebooku staram się również pokazywać co wegetarianie oraz weganie jedzą podczas podróży! 🙂

 

 

Obie z mamą staramy się, aby nasze dania były proste a produkty, z których zostały wykonane – łatwo dostępne.
Poszukujemy nowych smaków i połączeń. Sprzyjają temu nasze liczne, wspólne podróże po świecie. Staramy się korzystać z możliwości udziału w kursach gotowania podczas wyjazdów w różne miejsca. 

Ciągle chcemy się rozwijać i doskonalić, aby ten blog był coraz ciekawszy i był inspiracją dla wielu ludzi, którzy tak jak my postanowili jeść zdrowo i świadomie.

 
Zachęcamy do korzystania z naszych przepisów oraz obserwowania nas na Instagramie i Facebooku!

 

Powrót na górę