Renata – z wykształcenia jestem magistrem technologii żywności i żywienia człowieka. Obecnie, dodatkowo studiuję dietetykę. Przez kilka lat prowadziłam własną restaurację na gdańskiej Starówce. Starannie dobieram produkty, z których codziennie przyrządzam posiłki dla naszej czwórki. Zdrowe jedzenie w naszym domu jest bardzo ważne. Od kilku lat przygotowuję wraz ze starszą córką Natalią dania wegetariańskie oraz wegańskie.

 

Natalia – jestem studentką Politechniki Gdańskiej. Od lat interesuję się kuchnią wegetariańską i staram się zachęcać do niej innych. Uwielbiam gotować i fotografować swoje potrawy. Kocham podróże i sporty wodne. Wraz z rodzicami i siostrą zwiedziłam wiele pięknych miejsc i poznałam ciekawe kuchnie.
Obie z mamą staramy się, aby nasze dania były proste a produkty, z których zostały wykonane – łatwo dostępne.
Poszukujemy nowych smaków i połączeń. Sprzyjają temu nasze liczne, wspólne podróże po świecie. Staramy się korzystać z możliwości udziału w kursach gotowania podczas wyjazdów do Azji czy Afryki. Zainspirowało nas to do zebrania pomysłów w jednym miejscu – i tak właśnie powstał ten blog.
Jesteśmy początkujące ale chcemy się rozwijać i doskonalić, aby ten blog był coraz ciekawszy i był inspiracją dla wielu ludzi, którzy tak jak my postanowili jeść zdrowo i świadomie.
 
Zachęcamy do korzystania z naszych przepisów!:)